پرش لینک ها

درباره ما

بهترین تیم طراحی و توسعه در کلاس

شرکت هانا تک، با هدف ارائه خدمات و راهکارهای تخصصی در زمینه فناوری اطلاعات تأسیس شده است. مأموریت ما هوشمندسازی از طریق ارزش‌آفرینی مبتنی بر تحول دیجیتال با ارائه‌ی محصولات و خدمات و زیرساخت‌های فناوری اطلاعات، میباشد. ما با رهبری مجموعه ای از مشاوران با تجربه، طیف وسیعی از راه حل های SAP از جمله SAP S/4HANA، SAP Hybris، SAP SuccessFactors و ... را ارائه می دهیم.
رشد فزاینده صنایع و کسب و کارها در فضای رقابتی امروزه موجب شده که صاحبین بنگاه ها همواره دغدغه بقاء و رشد سازمان خود را داشته باشند. مدیریت درست فرایندها و سازمان در یک بستر پایدار اطلاعاتی یکی از مهم ترین مزیت های رقابتی سازمان های پیشرو در عصر دیجیتال محسوب می شود.
در این رابطه سیستم های نرم افزاری برنامه ریزی منابع سازمانی SAP-ERP از جمله بارزترین راهکارهای سازمانی است که امروزه به کمک صاحبین صنایع آمده تا بتوانند در یک بستر نرم افزاری پایدار، معماری سازمان خود را با استفاده از راهکارهای استاندارد بین المللی بازسازی و مدیریت کنند. روش ها و راهکارهای استاندارد SAP در حوزه های فرایندی مختلف سازمانی همچون مدیریت زنجیره تأمین، برنامه ریزی و عملیات تولید، مدیریت کیفیت، مدیریت مالی و حسابداری و مدیریت سرمایه های انسانی موجب شده است که کلیه شرکت های موفق و برتر دنیا در حوزه های صنعتی مختلف، اقدام به پیاده سازی و استقرار این سیستم کنند.
شرکت هانا تک با استفاده از برترین سیستم اطلاعاتی روز دنیا (SAP ERP)، سازمان‌ها و شرکت‌های ایرانی را در مسیر تعالی یاری میرساند و با ارائه بهترین راهکارهای کسب و کار خاص هر صنعت همراه مدیران کشور در مسیر تحول دیجیتال میباشد.

مشتریان جهانی در سراسر جهان

3160

رشد متوسط

830

رضایت مشتری

127

ورودی داده روزانه

1134

کارمندان

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.